Hanover Roll Arm L-Shaped Sectional
Call for Price
Ava Sectional 4498 RAF Sofa
Call for Price
Arles Ottoman, Black
"*" indicates required fields
Description
This plush ottoman is covered in a luxurious white faux shearling, suspended within satin black finished metal legs. Versatile and stylish, this piece can be used as a seat or footrest, grouped together or as a singular accent piece.
Additional information
| Weight | 14 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 16 × 18 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Black |
| Detail Color | Black |
| Style | Contemporary |
| Collection | Arles |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
020700 Ottoman
| Weight | 40 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 36 × 36 × 18 in |
| Brand | Studio C |
| Color | Beige |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Traditional |








Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.