Dwyer One-Drawer Nightstand - 800-Clay
Call for Price
Santa Barbara Aluminum Outdoor Sofa
Call for Price
Soft Haven Ottomans & Poufs
"*" indicates required fields
Description
A great modern ottoman to match our 061310 chair.
Product Details
| Standard Wood Finish | Manhattan |
|---|---|
| Style Arm Height | 0.0 |
| Style Seat Height | 0.0 |
| Style Between Arms | 0.0 |
| Style Cubes | 0.0 |
| Style Units | 20.0 |
Additional information
| Weight | 5.63 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 26 × 17 in |
| Brand | Studio C |
| Color | Cream |
| Style | Transitional |
| Collection | Soft Haven |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
You may also like…
Soft Haven Chairs
Soft Haven Chairs
Soft Haven Chairs
Soft Haven Ottomans & Poufs
Related products
Lachlan Cocktail Ottoman
| Dimensions | 24 × 40 × 18 in |
|---|---|
| Brand | Lifestyle |
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Leather |
| Style | Transitional |
Madison – Sequence Lake Ottoman
Paula Deen by Studio C Ottomans & Poufs
Playful – Canes Cobblestone Ottoman
Pouf Fabric Ottoman
| Weight | 19 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 17 × 20 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Brown |
| Style | Contemporary |
| Collection | Pouf |
| Features | Fabric |







Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.