
Heritage 6 Drawer Dresser - 62061
Call for Price
Vista Collection Slat Back Bench in Hickory & Stone
$469.00 Original price was: $469.00.$298.99Current price is: $298.99.
Soft Haven Ottomans & Poufs
"*" indicates required fields
Description
Product Details
| Back Type | Super Soft |
|---|---|
| A Pillow Count | |
| A Pillow Width | 0.0 |
| A Pillow Height | 0.0 |
| B Pillow Count | |
| B Pillow Width | 0.0 |
| B Pillow Height | 0.0 |
| Kidney Pillow Count | |
| Kidney Pillow Width | 0.0 |
| Kidney Pillow Height | 0.0 |
| Extra Pillow Count | |
| Extra Pillow Width | 0.0 |
| Extra Pillow Height | 0.0 |
| Style Arm Height | 0.0 |
| Style Seat Height | 0.0 |
| Style Between Arms | 0.0 |
| Style Cubes | 0.0 |
| Style Units | 50.0 |
Additional information
| Weight | 15.01 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 36 × 36 × 20 in |
| Brand | Studio C |
| Color | Cream |
| Style | Transitional |
| Collection | Soft Haven |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
You may also like…
Soft Haven Chairs
Soft Haven Sofas
Related products
Design Options – F9 Ottomans & Poufs
Playful – Canes Cobblestone Ottoman
Evelyn Fabric Square Cocktail Ottoman
| Weight | 72 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 38 × 21 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Cream |
| Style | Transitional |
| Collection | Evelyn |
| Features | Fabric |
Fern Fabric Ottoman
| Weight | 41 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 28 × 20 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Brown |
| Style | Modern & Contemporary |
| Collection | Fern |
| Features | Fabric |









Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.