Modern Sable Eight Drawer Dresser
Call for Price
Chauncey Leather Zero Gravity Power Recliner
Call for Price
D13-108-12 – Colton Outdoor Ottoman
"*" indicates required fields
Description
Product Details
| Material | Upholstery, Marine Grade Frame, Aluminum |
|---|---|
| Seat Type | Loose |
| Seat Fill | Driluxe |
| Volume | 9 cft |
| Weight | 29 lb |
| Cartons | 1 |
| C.O.M. (*) | 3.25 yrd |
Additional information
| Weight | 29 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 20.5 × 26.5 × 17 in |
| Brand | Century Furniture |
| Color | Gray |
| Style | Contemporary |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
020700 Ottoman
| Weight | 40 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 36 × 36 × 18 in |
| Brand | Studio C |
| Color | Beige |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Traditional |
Design Options – F9 Ottomans & Poufs
Gracious Ottoman
| Dimensions | 22 × 27 × 19 in |
|---|---|
| Brand | Studio C |
| Color | Brown, Grey |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Transitional |
Madison – Sequence Lake Ottoman
Playful – Canes Cobblestone Ottoman
The Bump – Anza Espresso Ottoman
Pouf Fabric Ottoman
| Weight | 19 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 17 × 20 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Brown |
| Style | Contemporary |
| Collection | Pouf |
| Features | Fabric |






Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.