Dawkins 4793 Power Lay Flat Recl w/Oversize Xtra Comfort Ottoman
"*" indicates required fields
SKU:
647937
Category: Ottomans & Poufs
Tags: Catnapper, Charcoal Gray Fabric, Gray, Ottomans & Poufs
Additional information
| Dimensions | 42 × 50 × 52 in |
|---|---|
| Brand | Catnapper |
| Color | Gray |
| Detail Color | Charcoal Gray Fabric |
| Style | Contemporary |
| Collection | Dawkins |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
CM Leather Ottomans & Poufs
Design Options – F9 Ottomans & Poufs
Design Options – M9 Ottomans & Poufs
Evelyn Fabric Square Cocktail Ottoman
| Weight | 72 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 38 × 21 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Cream |
| Style | Transitional |
| Collection | Evelyn |
| Features | Fabric |
Pouf Fabric Ottoman
| Weight | 19 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 17 × 20 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Brown |
| Style | Contemporary |
| Collection | Pouf |
| Features | Fabric |







Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.