Today’s Hours Getting Hours
Meadow 4 Door Credenza
Call for Price

Sophisticated Oat Perfect Match Power Swivel Gliding Recliner with Power Headrest & Lumbar
$2,382.00 Original price was: $2,382.00.$1,548.99Current price is: $1,548.99.
Durant Ottoman With Nailhead
"*" indicates required fields
Description
The Durant Ottoman makes a comfortable extension to the Chair-and-a-Half or a Durant Sofa, sharing the group’s plump cushion and optional bold nailhead trim.
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
020700 Ottoman
| Weight | 40 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 36 × 36 × 18 in |
| Brand | Studio C |
| Color | Beige |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Traditional |
Evelyn Square Cocktail Ottoman
| Dimensions | 38 × 38 × 21 in |
|---|---|
| Brand | Flexsteel |
| Color | Beige |
| Features | Fabric |
| Style | Transitional |
Julian Ottoman – Special Order
| Dimensions | 19 × 19 × 17 in |
|---|---|
| Brand | Universal Furniture |
| Color | Beige |
| Features | Fabric |
| Style | Transitional |
Lunar Oak Ottoman
| Dimensions | 44 × 44 × 16 in |
|---|---|
| Brand | Century Furniture |
| Color | Blue, White |
| Features | Customizable, Fabric, Wood |
| Style | Transitional |








Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.