ES9-1336-12 – Thea Ottoman
"*" indicates required fields
Description
Product Details
| Seat Type | Tight |
|---|---|
| Notes | Top Stitch |
| Volume | 7 cft |
| Weight | 24 lb |
| Leather | 26 sq.ft. |
| C.O.M. (*) | 2.25 yrd |
Additional information
| Weight | 24 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 20.5 × 18.5 in |
| Brand | Century Furniture |
| Color | Cream |
| Style | Contemporary |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
020700 Ottoman
| Weight | 40 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 36 × 36 × 18 in |
| Brand | Studio C |
| Color | Beige |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Traditional |
CM Leather Ottomans & Poufs
Lachlan Cocktail Ottoman
| Dimensions | 24 × 40 × 18 in |
|---|---|
| Brand | Lifestyle |
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Leather |
| Style | Transitional |







Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.