Caris CHAIRS 34462-WE/1B57JUF4
Call for Price
22-2141-BB - Benjamin Sofa W/Back Border
Call for Price
Justine 388 Castered Cocktail Ottoman
"*" indicates required fields
Additional information
| Dimensions | 40 × 40 × 17 in |
|---|---|
| Brand | Catnapper |
| Color | Cream |
| Detail Color | Reclining Sofas |
| Style | Contemporary |
| Collection | Justine |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
You may also like…
Justine 388 Lay Flat Extra Wide Recliner
Justine 388 Lay Flat Reclining Sofa
Related products
020700 Ottoman
| Weight | 40 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 36 × 36 × 18 in |
| Brand | Studio C |
| Color | Beige |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Traditional |
Bryant – Orwell Smoke Ottoman
Evelyn Fabric Square Cocktail Ottoman
| Weight | 72 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 38 × 21 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Cream |
| Style | Transitional |
| Collection | Evelyn |
| Features | Fabric |







Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.