Caris CHAIRS 34462-WE/1B57JTF4
Call for Price
22-2141-1-BB - Benjamin Large Sofa W/Back Border
Call for Price
Justine 388 Lay Flat Reclining Sofa
"*" indicates required fields
Additional information
| Dimensions | 42 × 83 × 42 in |
|---|---|
| Brand | Catnapper |
| Color | Brown |
| Detail Color | Reclining Sofas |
| Style | Contemporary |
| Collection | Justine |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
You may also like…
Justine 388 Lay Flat Extra Wide Recliner
Related products
Design Options – F9 Sofas
Catalina Fabric Power Reclining Sofa with Power Headrests
| Weight | 252 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 84 × 40 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Gray |
| Style | Contemporary |
| Collection | Catalina |
| Features | Fabric, Power, Power Headrest, Power Reclining |
Finley Fabric Power Inclining Sofa
Thornton Fabric Sofa
| Weight | 143 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 86 × 38 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Gray |
| Style | Transitional |
| Collection | Thornton |
| Features | Fabric |









Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.