Madison Upholstered Bed
Call for Price
Sage, Simply Me Living Room Sage City Sofa
Call for Price
Narol Pouf
"*" indicates required fields
Description
Handwoven from various cotton threads in neutral charcoal and black with soft white textured wool slubbing. Has versatile use as an ottoman, extra seating for guests, or even an accent table when topped with a decorative tray.
Additional information
| Weight | 12 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 18 × 18 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Gray |
| Style | Scandinavian |
| Collection | Narol |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
Design Options – F9 Ottomans & Poufs
Madison – Sequence Khaki Ottoman
Paula Deen by Craftmaster Ottomans & Poufs
Pouf Fabric Ottoman
| Weight | 19 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 17 × 20 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Brown |
| Style | Contemporary |
| Collection | Pouf |
| Features | Fabric |







Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.