Diverge Small Bench
Call for Price
Loft Living, Darrien Living Room Darrien RAF Chaise
Call for Price
Roberto 5241 Ottoman
"*" indicates required fields
SKU:
524110
Category: Ottomans & Poufs
Tags: Brown, Espresso Leather, Jackson Furniture, Ottomans & Poufs
Additional information
| Dimensions | 23 × 32 × 17 in |
|---|---|
| Brand | Jackson Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Espresso Leather |
| Style | Transitional |
| Collection | Roberto |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
You may also like…
Roberto 5241 Chair
Roberto 5241 Loveseat
Roberto 5241 Sofa 94″
Related products
CM Leather Ottomans & Poufs
Design Options – F9 Ottomans & Poufs
Gracious Ottoman
| Dimensions | 22 × 27 × 19 in |
|---|---|
| Brand | Studio C |
| Color | Brown, Grey |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Transitional |
Lachlan Cocktail Ottoman
| Dimensions | 24 × 40 × 18 in |
|---|---|
| Brand | Lifestyle |
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Leather |
| Style | Transitional |
Madison – Sequence Lake Ottoman
Pouf Fabric Ottoman
| Weight | 19 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 17 × 20 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Brown |
| Style | Contemporary |
| Collection | Pouf |
| Features | Fabric |







Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.