Cosmopolitan Server
Call for Price
Complete Panel Bed Full 4/6 Blacksmith
Call for Price
Small Cocktail Ottoman-turned Leg-storage
"*" indicates required fields
Description
An accent ottoman can be a color coffee table alternative. Our custom ottoman program offers the key choices necessary to fit any space. Choose from tapered leg or turned leg, choose a wood stain or Premier Color leg finish, and apply any fabric from our on-trend assortment. We also offer a choice of sizes and an optional lift top for extra storage.No recent fabrics
Additional information
| Brand | Kincaid Furniture |
|---|
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
Paula Deen by Studio C Ottomans & Poufs
Evelyn Fabric Square Cocktail Ottoman
| Weight | 72 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 38 × 21 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Cream |
| Style | Transitional |
| Collection | Evelyn |
| Features | Fabric |
Fern Fabric Ottoman
| Weight | 41 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 28 × 20 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Brown |
| Style | Modern & Contemporary |
| Collection | Fern |
| Features | Fabric |
Pouf Fabric Ottoman
| Weight | 19 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 17 × 20 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Brown |
| Style | Contemporary |
| Collection | Pouf |
| Features | Fabric |









Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.