Today’s Hours Getting Hours
SS SoPower Headrestia Ottoman
Call for Price
SS Enveyed Stationary Chair
Call for Price
SS SoPower Headrestia Ottoman
"*" indicates required fields
Additional information
| Weight | 50 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 30 × 18.1 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Brown |
| Style | Transitional |
| Collection | SS |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
You may also like…
SS Charleston Tufted Sofa
SS Hamilton Power Loveseat with Power Headrest
SS Hamilton Power Loveseat with Power Headrest
SS Meridian Sofa
SS Savion Deux 3 Seat Sofa with Two Power Recliners and Three Power Headrests
SS Savion Deux 6 Seat Sectional with Four Power Recliners and Seven Power Headrests
SS SoPower Headrestia Chair
SS Torres 5 Piece Sectional with Power Recline & Power Headrest
Related products
Bennett Ottoman Sunset
CM Leather Ottomans & Poufs
Design Options – M9 Ottomans & Poufs
Evelyn Square Cocktail Ottoman
| Dimensions | 38 × 38 × 21 in |
|---|---|
| Brand | Flexsteel |
| Color | Beige |
| Features | Fabric |
| Style | Transitional |





Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.