Cristina STOOLS 44368-26WE/1B25LNF4
Call for Price
Club Woven N-dura Resin Wicker Outdoor Lounge Chair
Call for Price
Longmeadow Writing Desk
"*" indicates required fields
Additional information
| Dimensions | 24 × 60 × 31 in |
|---|---|
| Brand | Mavin |
| Color | Brown |
| Style | Transitional |
| Collection | Longmeadow |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
You may also like…
Related products
Americana Modern – Cotton 56 In. Power Lift Desk (from 23 In. To 48.5 In.) (ame#256t And Lift#200wht)
Americana Modern – Cotton 60 In. Writing Desk
Americana Modern – Dove 60 In. Writing Desk
Boca 57 In. Power Lift Desk (from 29 In. To 55 In.) (boc#257t And Lift#200wht)
Executive Desk
St. Armand Writing Desk
| Weight | 134.48 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 28.75 × 56 × 30.25 in |
| Brand | Hooker Furnishings |
| Color | Brown |
| Detail Color | Light Wood |
| Style | Casual |
| Collection | Commerce and Market & Saint Armand |
| Features | Storage |



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.