Pure Modern Dining 60 In. Round Table W/ Wood Base
$1,661.00 Original price was: $1,661.00.$1,268.99Current price is: $1,268.99.
Pure Modern Dining Buffet Server
Call for Price
Pure Modern Dining 2 Pc. 66 In. Buffet / Open Hutch
"*" indicates required fields
Additional information
| Dimensions | 18.63 × 66 × 86 in |
|---|---|
| Brand | Parker House |
| Color | Gray |
| Detail Color | Moonstone |
| Style | Transitional |
| Collection | Pure Modern |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
You may also like…
Pure Modern 5pc Entertainment Wall
Pure Modern Angled End Table
Pure Modern Bedroom King 6/6 Platform Bed (1266hb/1266fb/125066r)
Pure Modern Bedroom Queen 5/0 Platform Bed (1250hb/1250fb/125066r)
Pure Modern Cocktail Table
Pure Modern Dining Ladderback Chair
Pure Modern Dining Multi-functional Server
Related products
Americana Modern – Dove 56 In. Power Lift Desk (from 23 In. To 48.5 In.) (ame#256t And Lift#200wht)
Boca Corner Table
6651 Stance Standing Desk
| Brand | BDI |
|---|---|
| Color | Black |
| Features | Adjustable, Glass, Metal, Power, Power Motion |
| Style | Modern |
6659 Stance Keyboard + Storage Drawer
| Brand | BDI |
|---|---|
| Color | Black |
| Features | Storage, Wood, Wood Veneer |
| Style | Modern |
Corsica Writing Desk
| Weight | 120.59 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 60 × 30.25 in |
| Brand | Hooker Furnishings |
| Color | Brown |
| Detail Color | Light Wood |
| Style | Traditional/Formal |
| Collection | Corsica & Work Your Way |
| Features | Storage |
Curata Short Left/Right/Freestanding Desk
| Weight | 133.71 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 26 × 68 × 30 in |
| Brand | Hooker Furnishings |
| Color | Brown |
| Detail Color | Dark Wood |
| Style | Modern/Contemporary |
| Collection | Curata |
| Features | Storage |




Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.