
Madison Modern English 11 Square Corner
Call for Price
Leesburg Upholstered Beds
Call for Price
Revere 48-inch Desk – 803-Bluff / 04-Bronze Square Pull
"*" indicates required fields
Description
Our Revere Desks take the group’s unfussy traditional style and add two broad drawers with your choice of nine curated hardware styles. Two available sizes lend themselves to many rooms, from a kid’s room to an adult’s home office.
Additional information
| Dimensions | 24 × 48 × 30 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Brown |
| Style | Transitional |
| Collection | Origins By Stickley Office |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
You may also like…
Origins Swivel-Tilt Side Chair
Dwyer 48-inch Desk – 800 Clay / 04 Bronze Square Pull
Dwyer 48-inch Desk – 800 Clay / 05 Nickel Square Pull
Dwyer 48-inch Desk – 801 Coast / 04 Bronze Square Pull
Dwyer 48-inch Desk – 801 Coast / 05 Nickel Square Pull
Dwyer 48-inch Desk – 802 Bay / 04 Bronze Square Pull
Dwyer 48-inch Desk – 802 Bay / 05 Nickel Square Pull
Dwyer 48-inch Desk – 803 Bluff / 04 Bronze Square Pull
Related products
Boca 48 In. Writing Desk
Catalina 12 Piece Corner Library Wall With Writing Desk
Catalina 8-piece Library Wall With Writing Desk
6659 Stance Keyboard + Storage Drawer
| Brand | BDI |
|---|---|
| Color | Black |
| Features | Storage, Wood, Wood Veneer |
| Style | Modern |
Executive Desk
Modular Office Return Right (pairs with 6516X) – 6509
St. Armand Writing Desk
| Weight | 134.48 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 28.75 × 56 × 30.25 in |
| Brand | Hooker Furnishings |
| Color | Brown |
| Detail Color | Light Wood |
| Style | Casual |
| Collection | Commerce and Market & Saint Armand |
| Features | Storage |




Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.