
Madison Modern English 01 Sofa
Call for Price
Benchmade HideAway Austin Solid Maple Sideboard
Call for Price
Revere 48-inch Desk Table – 803-Bluff
"*" indicates required fields
Description
Revere is designed with the comfort of traditional style in mind. The versatile Revere Desk Table, available in two sizes, features molding detail and legs tapered at the very bottom. It offers a roomy surface area for work or creativity.
Additional information
| Dimensions | 24 × 48 × 30 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Gray |
| Style | Traditional |
| Collection | Origins By Stickley Office |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
You may also like…
Origins Swivel-Tilt Side Chair
Dwyer 48-inch Desk – 800 Clay / 04 Bronze Square Pull
Dwyer 48-inch Desk – 800 Clay / 05 Nickel Square Pull
Dwyer 48-inch Desk – 801 Coast / 04 Bronze Square Pull
Dwyer 48-inch Desk – 801 Coast / 05 Nickel Square Pull
Dwyer 48-inch Desk – 802 Bay / 04 Bronze Square Pull
Dwyer 48-inch Desk – 802 Bay / 05 Nickel Square Pull
Dwyer 48-inch Desk – 803 Bluff / 04 Bronze Square Pull
Related products
Americana Modern – Denim 56 In. Power Lift Desk (from 23 In. To 48.5 In.) (ame#256t And Lift#200blk)
Boca 60 In. Writing Desk
Catalina 12 Piece Corner Library Wall With Writing Desk
Catalina 8-piece Library Wall With Writing Desk
Executive Desk
Modular Office Return Right (pairs with 6516X) – 6509
St. Armand Writing Desk
| Weight | 134.48 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 28.75 × 56 × 30.25 in |
| Brand | Hooker Furnishings |
| Color | Brown |
| Detail Color | Light Wood |
| Style | Casual |
| Collection | Commerce and Market & Saint Armand |
| Features | Storage |




Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.