
Madison Track Arm Corner
Call for Price
Origins Phelps Dining Chair with Upholstered Seat
Call for Price
Dwyer Two-Door Cabinet – Without Hutch / 800 Clay / 05 Nickel Square Pull
"*" indicates required fields
Description
The Dwyer Two-Door Cabinet is one of four base units that can be used individually or combined for a wall of storage and shelving. And because of Dwyer’s modern design with no overhanging tops, they bunch up perfectly side by side. This cabinet’s doors conceal a single fixed shelf.
Additional information
| Dimensions | 20 × 36 × 30 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Brown |
| Style | Contemporary |
| Collection | Origins By Stickley Office |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
You may also like…
Origins Swivel-Tilt Side Chair
Dwyer 48-inch Desk – 800 Clay / 04 Bronze Square Pull
Dwyer 48-inch Desk – 800 Clay / 05 Nickel Square Pull
Dwyer 48-inch Desk – 801 Coast / 04 Bronze Square Pull
Dwyer 48-inch Desk – 801 Coast / 05 Nickel Square Pull
Dwyer 48-inch Desk – 802 Bay / 04 Bronze Square Pull
Dwyer 48-inch Desk – 802 Bay / 05 Nickel Square Pull
Dwyer 48-inch Desk – 803 Bluff / 04 Bronze Square Pull
Related products
Americana Modern – Cotton Workstation With Led Light
Ardent Rolling File
Catalina 2-piece 40 In. Lateral File And Hutch
Pure Modern Credenza With Quartz Top
Corsica Lateral File
| Weight | 117.51 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 36 × 30.25 in |
| Brand | Hooker Furnishings |
| Color | Brown |
| Detail Color | Light Wood |
| Style | Traditional/Formal |
| Collection | Corsica & Work Your Way |
| Features | Storage |




Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.