Kent Leather Ottoman
Call for Price
Morgan STOOLS 44475-26WE/1B25KZF4
Call for Price
AE-11-2005 – Valery Lounge Chair
"*" indicates required fields
Description
Product Details
| Material | Maple Solids |
|---|---|
| Back Type | Tight |
| Seat Type | Loose |
| Seat Fill | Spring Down Medium |
| Volume | 22 cft |
| Weight | 58 lb |
| Leather | 92 sq.ft. |
| C.O.M. (*) | 5.75 yrd |
Additional information
| Weight | 58 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 31.5 × 27 × 30 in |
| Brand | Century Furniture |
| Color | Gray |
| Style | Transitional |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.







Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.