Elowen Counter Stool
Call for Price
Dmitri, Loft Living Living Room Dimitri Matching Chair
Call for Price
Lamar 4098 Swivel Chair
"*" indicates required fields
Additional information
| Dimensions | 37 × 34 × 37 in |
|---|---|
| Brand | Jackson Furniture |
| Color | Gray |
| Detail Color | Charcoal |
| Style | Transitional |
| Collection | Lamar |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
You may also like…
Lamar 4098 Chair
Lamar 4098 Cocktail Ottoman
Lamar 4098 Loveseat
Lamar 4098 Ottoman
Lamar 4098 Sofa (90″)
Related products
Collins Fabric Chair
| Weight | 123 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 48 × 36 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Cream |
| Style | Transitional |
| Collection | Collins |
| Features | Fabric |








Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.