Narissa Armless Chair, 2 Per Box, Priced Each
Call for Price
Lamar 4098 Cocktail Ottoman
"*" indicates required fields
Additional information
| Dimensions | 19 × 42 × 42 in |
|---|---|
| Brand | Jackson Furniture |
| Color | Gray |
| Detail Color | Charcoal |
| Style | Transitional |
| Collection | Lamar |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
You may also like…
Lamar 4098 Chair
Lamar 4098 Loveseat
Lamar 4098 Ottoman
Lamar 4098 Sofa (90″)
Related products
Bryant – Orwell Smoke Ottoman
Design Options – F9 Ottomans & Poufs
Gracious Ottoman
| Dimensions | 22 × 27 × 19 in |
|---|---|
| Brand | Studio C |
| Color | Brown, Grey |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Transitional |
Madison – Sequence Khaki Ottoman
Madison – Sequence Lake Ottoman
Fern Fabric Ottoman
| Weight | 41 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 28 × 20 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Brown |
| Style | Modern & Contemporary |
| Collection | Fern |
| Features | Fabric |







Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.