Alexander Roll Arm L-Shaped Sectional
Call for Price
Mammoth 4376 RSF Loveseat
Call for Price
Wills Accent Chair
"*" indicates required fields
Description
With clean contemporary lines, this open frame design features a stainless steel construction finished in antique brushed brass with comfortable box seat cushions tailored in a warm oatmeal woven fabric that is treated to prevent soiling and stains.
Features
| Fabric | Yes |
|---|
Additional information
| Weight | 54 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 31 × 30 × 30 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Cream |
| Style | Contemporary |
| Collection | Wills |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
Paula Deen by Studio C Chairs
Collins Fabric Chair
| Weight | 123 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 48 × 36 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Cream |
| Style | Transitional |
| Collection | Collins |
| Features | Fabric |








Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.