Symmetry Chair 31669-WE/1B25DNF487
Call for Price
20-61 - Configurable Laf Chaise
Call for Price
Cirrus 2630 Chaise Rocker Recliner
"*" indicates required fields
Additional information
| Dimensions | 42 × 44 × 45 in |
|---|---|
| Brand | Catnapper |
| Color | Gray |
| Detail Color | Charcoal Gray Fabric |
| Style | Contemporary |
| Collection | Cirrus |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
Digby Fabric High-Leg Recliner
| Weight | 108 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 36 × 33 × 42 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Blue |
| Style | Transitional |
| Collection | Digby |
| Features | Fabric |










Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.