Madison - Sequence Lake Ottoman
$625.00 Original price was: $625.00.$478.99Current price is: $478.99.
Madison – Pisces Marine – Powered By Freemotion Power Cordless Loveseat
"*" indicates required fields
Description
Product Details
| Comes equipped with a FreeMotion® cordless battery pack. Find out more. | Yes |
|---|
Additional information
| Dimensions | 39 × 59 × 41.5 in |
|---|---|
| Brand | Parker House |
| Color | Gray |
| Detail Color | Pisces Marine |
| Style | Contemporary |
| Collection | Madison |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
You may also like…
Madison – Pisces Marine – Powered By Freemotion Power Cordless Sofa
Madison – Pisces Muslin – Powered By Freemotion Power Cordless Loveseat
Madison – Pisces Muslin – Powered By Freemotion Power Cordless Sofa
Madison – Sequence Khaki Ottoman
Madison – Sequence Lake Ottoman
Related products
Loft Living, Daxton Living Room Daxton Recliner Divided Back – Pwr with Art Headrest
Stressless® Sunrise (M) Cross Base Recliner with Ottoman
Westside Leather High-Leg Recliner
| Weight | 116 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 34 × 40 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Brown |
| Style | Transitional |
| Collection | Westside |
| Features | Leather |










Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.