Madison – Pisces Muslin – Powered By Freemotion Power Cordless Loveseat
"*" indicates required fields
Description
Product Details
| Comes equipped with a FreeMotion® cordless battery pack. Find out more. | Yes |
|---|
Additional information
| Dimensions | 39 × 59 × 41.5 in |
|---|---|
| Brand | Parker House |
| Color | Cream |
| Detail Color | Pisces Muslin |
| Style | Contemporary |
| Collection | Madison |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
You may also like…
Madison – Pisces Marine – Powered By Freemotion Power Cordless Loveseat
Madison – Pisces Marine – Powered By Freemotion Power Cordless Sofa
Madison – Pisces Muslin – Powered By Freemotion Power Cordless Sofa
Madison – Sequence Khaki Ottoman
Madison – Sequence Lake Ottoman
Related products
Digby Fabric High-Leg Recliner
| Weight | 108 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 36 × 33 × 42 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Blue |
| Style | Transitional |
| Collection | Digby |
| Features | Fabric |









Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.