Elmira CHAIRS 30530-WE/1B69BQF4
Call for Price
11-2172 - Sansa Chair
Call for Price
Abraxas 193 Wedge
"*" indicates required fields
SKU:
1938
Category: Sectional Parts
Tags: Brown, Catnapper, Chocolate Brown Faux Leather, Sectional Parts
Additional information
| Dimensions | 41 × 73 × 41 in |
|---|---|
| Brand | Catnapper |
| Color | Brown |
| Detail Color | Chocolate Brown Faux Leather |
| Style | Contemporary |
| Collection | Abraxas |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
You may also like…
Abraxas 193 Armless Chair
Abraxas 193 Castered Cocktail Ottoman
Abraxas 193 LSF Recliner
Abraxas 193 RSF Recliner
Living Room Beckley Swivel Glider
Related products
Console Table
Digby Fabric Sofa
| Weight | 105 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 36 × 80 × 36 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Brown |
| Style | Transitional |
| Collection | Digby |
| Features | Fabric |






Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.