Olivier Bench, Black
Call for Price
Ava Sectional 4498 LAF Sofa w/USB Port
"*" indicates required fields
SKU:
4498-93
Category: Sectional Parts
Tags: Charcoal Gray, Gray, Jackson Furniture, Sectional Parts
Additional information
| Dimensions | 42 × 80 × 38 in |
|---|---|
| Brand | Jackson Furniture |
| Color | Gray |
| Detail Color | Charcoal Gray |
| Collection | Ava Sectional |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
You may also like…
Ava Sectional 4498 Cocktail Ottoman
Ava Sectional 4498 Corner
Ava Sectional 4498 LAF Sofa
Ava Sectional 4498 RAF Sofa
Related products
New Traditions Sofas
Boheme Salvator Media Console
| Weight | 167.2 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18.5 × 89 × 28 in |
| Brand | Hooker Furnishings |
| Color | Gray |
| Detail Color | Blues |
| Style | Traditional/Formal |
| Collection | Boheme |
| Features | Power |
Living Room Barnaby Club Chair
Living Room Dante Exposed Wood Chair
Stressless® Mint (L) High Back D100
Thornton Fabric Loveseat
| Weight | 116 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 61 × 38 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Gray |
| Style | Transitional |
| Collection | Thornton |
| Features | Fabric |






Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.