Living Room Mabel Exposed Wood Chair
Call for Price
Valencia, 6 Lt Pendant
Call for Price
Bucktown 2306 LSF Sofa
"*" indicates required fields
Additional information
| Dimensions | 36 × 81 × 45 in |
|---|---|
| Brand | Jackson Furniture |
| Color | Gray |
| Detail Color | Charcoal Gray |
| Style | Contemporary |
| Collection | Bucktown |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
You may also like…
Bucktown 2306 Chair 1/2
Bucktown 2306 Cocktail Ottoman
Bucktown 2306 Corner
Bucktown 2306 Ottoman
Related products
Boheme Salvator Media Console
| Weight | 167.2 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18.5 × 89 × 28 in |
| Brand | Hooker Furnishings |
| Color | Gray |
| Detail Color | Blues |
| Style | Traditional/Formal |
| Collection | Boheme |
| Features | Power |





Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.