Mirror
Call for Price

Kenaston Power Armless Recliner with Power Headrest
Call for Price
Crawford 5473 RSF Chaise
"*" indicates required fields
SKU:
547376
Category: Sectional Parts
Tags: Charcoal Gray Fabric, Gray, Jackson Furniture, Sectional Parts
Additional information
| Dimensions | 67 × 39 × 38 in |
|---|---|
| Brand | Jackson Furniture |
| Color | Gray |
| Detail Color | Charcoal Gray Fabric |
| Style | Contemporary |
| Collection | Crawford |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
You may also like…
Crawford 5473 Armless Sofa
Crawford 5473 Cocktail Ottoman
Crawford 5473 Corner
Crawford 5473 LSF Chaise
Crawford 5473 LSF Loveseat
Crawford 5473 LSF Section
Crawford 5473 RSF Loveseat
Crawford 5473 RSF Section
Related products
36in Nesting Desk
Boheme Salvator Media Console
| Weight | 167.2 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18.5 × 89 × 28 in |
| Brand | Hooker Furnishings |
| Color | Gray |
| Detail Color | Blues |
| Style | Traditional/Formal |
| Collection | Boheme |
| Features | Power |





Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.