O'brien Armchair, Stone
Call for Price
Denali 4378 RSF Section
"*" indicates required fields
SKU:
4378-72
Category: Sectional Parts
Tags: Charcoal Gray, Gray, Jackson Furniture, Sectional Parts
Additional information
| Dimensions | 43 × 101 × 38 in |
|---|---|
| Brand | Jackson Furniture |
| Color | Gray |
| Detail Color | Charcoal Gray |
| Style | Transitional |
| Collection | Denali |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
You may also like…
Denali 4378 Armless Chair
Denali 4378 Armless Loveseat
Denali 4378 Armless Sofa
Denali 4378 Cocktail Ottoman 40″
Denali 4378 Cocktail Ottoman 51″
Denali 4378 LSF Loveseat
Denali 4378 LSF Section
Denali 4378 RSF Corner
Related products
Boheme Salvator Media Console
| Weight | 167.2 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18.5 × 89 × 28 in |
| Brand | Hooker Furnishings |
| Color | Gray |
| Detail Color | Blues |
| Style | Traditional/Formal |
| Collection | Boheme |
| Features | Power |
Boheme Verbena Bachelors Chest
| Weight | 103.4 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 40 × 32 in |
| Brand | Hooker Furnishings |
| Color | Gray |
| Detail Color | Blues |
| Style | Traditional/Formal |
| Collection | Boheme |
| Features | Power |




Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.