Farran Small Bench
Call for Price
Upholstery Living Room Aurora 9 ft. 2 over 2 Sofa
Call for Price
Royce 4043 LSF Chaise
"*" indicates required fields
SKU:
404375
Category: Sectional Parts
Tags: Brown, Chocolate Brown, Jackson Furniture, Sectional Parts
Additional information
| Dimensions | 67 × 45 × 38 in |
|---|---|
| Brand | Jackson Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Chocolate Brown |
| Collection | Royce |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
You may also like…
Royce 4043 Armless Chair
Royce 4043 Armless Loveseat
Royce 4043 Armless Sofa
Royce 4043 Cocktail Ottoman
Royce 4043 Cocktail Ottoman 40″
Royce 4043 LSF Section
Related products
Console Table
Digby Fabric Sofa
| Weight | 105 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 36 × 80 × 36 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Brown |
| Style | Transitional |
| Collection | Digby |
| Features | Fabric |






Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.