Spritz Bar Cart
Call for Price
Turner 3145 RSF Piano Wedge
"*" indicates required fields
Additional information
| Dimensions | 59 × 69 × 38 in |
|---|---|
| Brand | Jackson Furniture |
| Color | Gray |
| Detail Color | Light Gray |
| Style | Transitional |
| Collection | Turner |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
You may also like…
Turner 3145 Armless Chair
Turner 3145 Cocktail Ottoman
Turner 3145 Corner
Turner 3145 LSF Piano Wedge
Turner 3145 LSF Sofa
Turner 3145 RSF Sofa
Related products
New Traditions Sofas
Coastal Living Outdoor Hatteras Chair
Living Room Barnaby Club Chair
Living Room Dante Exposed Wood Chair
Thornton Fabric Loveseat
| Weight | 116 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 61 × 38 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Gray |
| Style | Transitional |
| Collection | Thornton |
| Features | Fabric |





Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.