Kent Slope Arm Accent Chair
Call for Price
Morgan Swivel stool 44475-30WE/1B53DHF4
Call for Price
AE-22-1065 – Hughes Sofa
"*" indicates required fields
Description
Product Details
| Material | Maple Solids |
|---|---|
| Back Type | Loose |
| Back Fill | Fiberdown |
| Seat Type | Loose |
| Seat Fill | Spring Down Medium |
| Volume | 90 cft |
| Weight | 273 lb |
| Leather | 399 sq.ft. |
| C.O.M. (*) | 26.50 yrd |
Additional information
| Weight | 273 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38.5 × 96 × 32 in |
| Brand | Century Furniture |
| Color | Gray |
| Style | Transitional |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.






Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.