Paris Leather Upholstered Storage Bed
Call for Price
Yasmina STOOLS 44584-26WE/1B25LEF4
Call for Price
AE-LT9-1108-2 – Bristol Sofa
"*" indicates required fields
Description
Product Details
| Back Type | Loose |
|---|---|
| Back Fill | Cloud Fiber |
| Seat Type | Loose |
| Seat Fill | Elegance Plush Medium |
| Volume | 83 cft |
| Weight | 175 lb |
| Leather | 263 sq.ft. |
| C.O.M. (*) | 17.50 yrd |
Additional information
| Weight | 175 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 36.5 × 90.5 × 33 in |
| Brand | Century Furniture |
| Color | No Color |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
Design Options – F9 Sofas
New Traditions Sofas
Arlo Fabric Power Reclining Sofa with Power Headrests & Lumbar
| Weight | 294 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 42 × 87 × 43 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Gray |
| Style | Transitional |
| Collection | Arlo |
| Features | Fabric, Power, Power Headrest, Power Reclining |







Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.