Paris Leather Upholstered Storage Bed
Call for Price
Julius STOOLS 44557-24WE/1B69JUF4
Call for Price
AE-D41-11 – Augustine Metal Garden Chair
"*" indicates required fields
Description
Product Details
| Material | Powder Coated Aluminum |
|---|---|
| Volume | 13 cft |
| Weight | 32 lb |
| Cartons | 1 |
| C.O.M. (*) | N/A |
Additional information
| Weight | 32 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 22.5 × 24 × 33 in |
| Brand | Century Furniture |
| Color | Silver |
| Style | Contemporary |
| Collection | Augustine |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.