Sakana Table Lamp
| Weight | 14 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 29 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Gray |
| Style | Contemporary |
| Collection | Sakana |
| Features | Fabric |
Sanderson Table Lamp
| Weight | 11 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 27 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Black |
| Style | Contemporary |
| Collection | Sanderson |
| Features | Fabric |