Z4 Round Arm Queen Sleeper Sofa
Call for Price
Home Accents - Vista Round Coffee Table in Hickory & Stone
Call for Price
Bead Drink Table
"*" indicates required fields
Description
The little black table, perfect for every occasion! Our Bead Drink Table is made from solid black marble with natural white veining, separated by satin black iron beaded details. Because of the natural characteristics of marble, each piece will have unique veining patterns.
Additional information
| Weight | 38 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 24 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Black |
| Style | Contemporary |
| Collection | Bead |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
Maidstone Two-Drawer Side Table
| Dimensions | 26 × 23 × 24 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Beige |
| Features | Wood |
| Style | Contemporary, Modern |
Santa Fe Side Table
| Dimensions | 23 × 29 × 25 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Contemporary, Modern |





Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.