Stacy Upholstered Bed
Call for Price
Nicolette-hamilton Bunching Coffee Table-auburn/2pack
Call for Price
Capella Accent Table, Gray
"*" indicates required fields
Description
Unique star shaped accent table features a charcoal gray faux shagreen wrap, accented with a hand applied gold leaf trim.
Additional information
| Weight | 24 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 16 × 22 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Gray |
| Style | Art Deco Glam (Contemporary) |
| Collection | Capella |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
Maidstone Two-Drawer Side Table
| Dimensions | 26 × 23 × 24 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Beige |
| Features | Wood |
| Style | Contemporary, Modern |
Santa Fe Side Table
| Dimensions | 23 × 29 × 25 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Contemporary, Modern |





Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.