Modern Kylo Side chair
Call for Price
Stacy Upholstered Platform Bed
Call for Price
CSA-402-5 – Details Hyde Park Chairside Table
"*" indicates required fields
Description
Cocktails+Lamp tables+Consoles+étagères in a variety of matching styles and sizes from traditional to transitional, large to small
Product Details
| Material | Walnut Veneers, Tempered Glass, Metal |
|---|---|
| Distressing Level | Very Light |
| Notes | Antique Brass finish metal frameTempered glass insertOpen shelf at base |
| Volume | 16 cft |
| Weight | 54 lb |
| Cartons | 1 |
Additional information
| Weight | 54 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 24.5 × 24.5 × 27.25 in |
| Brand | Century Furniture |
| Color | Brown |
| Style | Transitional |
| Collection | Park |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.