Eden Upholstered Bed
Call for Price
Sophie, Simply Me Living Room Sophie LAF Chair
Call for Price
Pietra Drink Table
"*" indicates required fields
Description
Three sturdy antique brass finished legs fused with a carrara marble top combine to create stability and elegance in the Pietra Drink table.
Additional information
| Weight | 13 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 11 × 23 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Gold |
| Style | Mid-Century Modern |
| Collection | Pietra |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
Santa Fe Side Table
| Dimensions | 23 × 29 × 25 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Contemporary, Modern |




Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.