Allure Track Arm Bench Seat U-Shaped Sectional
Call for Price
Turner 3145 Corner
Call for Price
Time’s Up Side Table
"*" indicates required fields
Description
The Time’s Up table brings contemporary flair to your space. The modern hourglass shape is finished in a lightly textured matte black and is topped by black marble with natural white veining. Because of the natural characteristics of marble, each piece will have unique veining patterns.
Additional information
| Weight | 51 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 23 × 23 × 22 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Black |
| Style | Contemporary |
| Collection | Time’s |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
Maidstone Two-Drawer Side Table
| Dimensions | 26 × 23 × 24 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Beige |
| Features | Wood |
| Style | Contemporary, Modern |
Santa Fe Side Table
| Dimensions | 23 × 29 × 25 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Contemporary, Modern |





Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.