Stacy Upholstered Platform Bed
Call for Price
Weatherford - Heather Westland King Bed - Complete
Call for Price
Bravura Coffee Table, Black
"*" indicates required fields
Description
A complement to virtually any style, this coffee table features a streamline iron frame finished in brushed gold leaf with an inset tempered glass top.
Additional information
| Weight | 89 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 48 × 17 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Black |
| Style | Modern |
| Collection | Bravura |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
You may also like…
Bravura Coffee Table, Gold
Related products
Maidstone 28-inch Round Cocktail Table
| Dimensions | 28 × 28 × 14 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Beige |
| Features | Wood |
| Style | Contemporary, Modern |




Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.