CA9-606 – Cadence Cocktail Table
"*" indicates required fields
SKU:
CA9-606
Category: Cocktail & Coffee Tables
Tags: black, Century Furniture, Cocktail & Coffee Tables
Description
Product Details
| Material | Ash Veneers, Ash Solids |
|---|---|
| Distressing Level | Very Light |
| Volume | 30 cft |
| Weight | 109 lb |
Additional information
| Weight | 109 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 32 × 54 × 18 in |
| Brand | Century Furniture |
| Color | Black |
| Style | Transitional |
| Collection | Cadence |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
You may also like…
CA2-146 – Cadence Metal Canopy Poster Bed – King 6/6 – Sand Cerused
CA2-205 – Cadence Six Drawer Dresser – Sand Cerused
CA2-221 – Cadence Single Drawer Nightstand – Sand Cerused
CA2-222 – Cadence Two Drawer Nightstand – Sand Cerused
CA2-301 – Cadence Rectangular Dining Table – Sand Cerused
CA2-305 – Cadence Round 64” Dining Table – Sand Cerused
CA2-401 – Cadence Credenza – Sand Cerused
CA2-531 – Cadence Sweep Dining Chair – Sand Cerused
Related products
Maidstone 28-inch Round Cocktail Table
| Dimensions | 28 × 28 × 14 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Beige |
| Features | Wood |
| Style | Contemporary, Modern |




Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.