CBA-605-V2 – Monterey Round Cocktail Table – Hawthorne Dark
"*" indicates required fields
SKU:
CBA-605-V2
Category: Cocktail & Coffee Tables
Tags: Century Furniture, Cocktail & Coffee Tables
Description
Product Details
| Material | Oak Veneers, Metal |
|---|---|
| Notes | Single shelf |
| Volume | 32 cft |
| Weight | 150 lb |
Additional information
| Weight | 150 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 44.25 × 44.25 × 18 in |
| Brand | Century Furniture |
| Color | No Color |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.




Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.