Dining Essentials - Madrid Chair in Heather Gray and White
Call for Price
Vertical Mirror Cherry Finish
Call for Price
Essence Newport Rectangular Coffee Table
"*" indicates required fields
SKU:
489-910
Category: Cocktail & Coffee Tables
Tags: Cocktail & Coffee Tables, Cream, Kincaid Furniture, Light Stain
Additional information
| Dimensions | 28 × 52 × 18 in |
|---|---|
| Brand | Kincaid Furniture |
| Color | Cream |
| Detail Color | Light Stain |
| Style | Transitional |
| Collection | Essence |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
You may also like…
Essence Cal-king Kendall Upholstered Bed – Complete
Essence Cal-king Somerset Bed – Complete
Essence Drawer Chest
Essence Dresser
Essence Hanover Leg Table
Essence Highland Round Dining Table – Complete
Essence King Kendall Upholstered Bed – Complete
Essence King Somerset Bed – Complete
Related products
Maidstone 28-inch Round Cocktail Table
| Dimensions | 28 × 28 × 14 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Beige |
| Features | Wood |
| Style | Contemporary, Modern |
Mission Three-Drawer Cocktail Table
| Dimensions | 22 × 48 × 18 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Contemporary, Modern |





Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.