Back to products
Essence Newport Rectangular Coffee Table
Call for Price
Dining Essentials – Madrid Chair in Heather Gray and White
"*" indicates required fields
Description
Product Details
| Collection | Dining Essentials |
|---|---|
| Suite | Dining Essentials |
| Categories | Dining Room |
| Type | Chairs |
| Width | 18.0 |
| Depth | 19.0 |
| Height | 35.25 |
| Motion Types | Stationary |
| Additional Information | The Dining Essentials Collection is a pre-finished, quick ship collection available to ship in 30 days or less! Contact a local dealer to learn more. |
Additional information
| Dimensions | 19 × 18 × 35.25 in |
|---|---|
| Brand | John Thomas Furniture |
| Collection | Dining Essentials |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
You may also like…
Related products
Boheme Vitton Upholstered Side Chair
| Weight | 22 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 25.5 × 21 × 41 in |
| Brand | Hooker Furnishings |
| Color | Cream |
| Detail Color | Whites/Creams/Beiges |
| Style | Traditional/Formal |
| Collection | Boheme |
| Features | Fabric |



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.