Gilded Dome Coffee Table
"*" indicates required fields
Description
A centerpiece that gleams, the Gilded Dome coffee table features beautifully hammered aluminum finished in antique gold.
Additional information
| Weight | 42 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 36 × 36 × 15 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Gold |
| Style | Contemporary |
| Collection | Gilded |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
Maidstone 28-inch Round Cocktail Table
| Dimensions | 28 × 28 × 14 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Beige |
| Features | Wood |
| Style | Contemporary, Modern |




Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.