Stockten English Arm Sofa with Casters
Call for Price
Preston Fabric Full Sleeper
Call for Price
Taja Coffee Table
"*" indicates required fields
Description
Contemporary in style, this coffee table features a stainless steel framework finished in a brushed brass with a round acacia veneer top in a dark walnut stain washed with a light gray glaze.
Additional information
| Weight | 57 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 42 × 42 × 17 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Brown |
| Style | Contemporary |
| Collection | Taja |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
Maidstone 28-inch Round Cocktail Table
| Dimensions | 28 × 28 × 14 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Beige |
| Features | Wood |
| Style | Contemporary, Modern |
Mission Three-Drawer Cocktail Table
| Dimensions | 22 × 48 × 18 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Contemporary, Modern |





Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.