Emmett Leather Track Arm Lay Flat Power Recliner
Call for Price
Duncan 4763 Power Deluxe Lay Flat Recliner
Call for Price
33H-725 – Tribeca Console – Tribeca
"*" indicates required fields
Description
Product Details
| Material | Walnut Veneers, Maple Solids |
|---|---|
| Distressing Level | Very Light |
| Notes | 33H Tribeca finishSingle drawer |
| Volume | 17 cft |
| Weight | 50 lb |
Additional information
| Weight | 50 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 42 × 32.25 in |
| Brand | Century Furniture |
| Color | Brown |
| Style | Transitional |
| Collection | Tribeca |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.