33H-725 - Tribeca Console - Tribeca
Call for Price
Woodland Screw stool 41269-WE/1B5187
Call for Price
Duncan 4763 Power Deluxe Lay Flat Recliner
"*" indicates required fields
Additional information
| Dimensions | 43 × 40 × 42 in |
|---|---|
| Brand | Catnapper |
| Color | Brown |
| Detail Color | Charcoal Gray Fabric |
| Style | Contemporary |
| Collection | Duncan |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
You may also like…
Duncan 4763 Deluxe Glider Recliner
Related products
Levitate Leather Zero Gravity Power Recliner
Stressless® Sunrise (M) Classic Base Recliner with Ottoman
Westside Leather High-Leg Recliner
| Weight | 116 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 34 × 40 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Brown |
| Style | Transitional |
| Collection | Westside |
| Features | Leather |










Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.